- Reklama -aktuálně
Pátek, 19 května, 2023
- Reklama -aktuálně

Bez kvalitní matrace nelze docílit plnohodnotného spánku

Redakce doporučuje

Položte si otázku – kdy jste se naposledy vyspali jako nemluvně? Vstali jste odpočatí, svěží a s dobrou náladou? Pokud odpovídáte negativně, protože již dlouho jste se nevyspali, vinit můžete jak rušné prostředí ve kterém spíte, tak i špatnou matraci. Většinou druhý zmíněný aspekt přispívá k nekvalitnímu spánku. Předejděte těmto pocitům, stačí si jen vybrat matrace na míru jako ušité pro vás.

Nejčastější matrace, se kterými se můžeme setkat

Začneme tedy pěnovými matracemi, které jsou v současnosti velice vyhledávaným a oblíbených produktem. Existuje velké množství pěn nabízejících různé vlastnosti, aby se dosáhlo nejlepší možné opory těla právě pro vás. Umístit je můžete na všechny typy roštů, což je další důvod, proč jsou tak oblíbené. Takzvaná PUR pěna je základní materiál, který patří k těm nejprodávanějším. Materiál je pružný a přizpůsobí se každé proporci těla.

Studená pěna má výrazně větší póry, lepší prodyšnost i lépe odvádí horko. Paměťová pěna se dokonale přizpůsobí tělu, protože mění svoji tvrdost v závislosti na váze vašeho těla a teplotě.

Latexové matrace jsou vyráběny z přírodního materiálu, nebo umělého latexu či jsou materiály namíchané. Takové matrace se vyznačují vysokou životností, pružností a jsou vhodné i do polohovacích roštů.

Pružinové matrace jsou tradicí

Pružinové matrace známe již dlouhou řadu let. Možná si je nespojujete s příliš kvalitními pomocníky, ale dnes je tomu jinak. Takové matrace si prošly řadou vylepšení, a také se vyrábí z kvalitnějších materiálů. Hlavní výhodou těchto matrací je dokonalá vzdušnost. Jsou proto vhodné i do velmi vlhkých místností, jako jsou chaty a chalupy. Obecně lze říci, že výroba matrace je složitý a náročný proces, stejně tak, jako jejich výběr. Pokud byste rádi sehnali takovou matraci, která není na eshopech ani prodejnách k dostání, přejete si atypické tvary, oslovit můžete firmu Ostaš, která vám správnou matraci dle vašich požadavků připraví do deseti dnů.

Dětské matrace nejsou výjimkou. Doporučujeme pro děti volit středně tvrdé s PUR pěnou. Matrace do postýlky, ale i do velké postele mohou být s kokosovým vláknem.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

DEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

Betonové ploty – nejlepší forma oplocení pozemku Existuje několik výhod betonových plotů: Pokud jsou betonové ploty správně postaveny a udržovány, poskytují...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img