- Reklama -aktuálně
Pátek, 19 května, 2023
- Reklama -aktuálně

Chcete kvalitně a spolehlivě zastřešit svou terasu?

Redakce doporučuje

Mít u domu terasu je velmi příjemné. Ovšem abyste ji mohli používat co nejčastěji, je dobré opatřit ji nějakým typem zastřešení. K populárním patří zahradní pergoly, které se skvěle hodí ke všem typům nemovitostí a svůj účel plní k plné spokojenosti majitelů.

Proč si vybrat pergolu od ATYPY

Pergoly od společnosti ATYPY jsou velmi kvalitní, stabilní a odolné. Jsou vyráběny z hliníku, což zajišťuje jejich vysokou životnost. Díky velké odolnosti ji můžete využít i 10 měsíců v roce. Hodí se nejen pro zajištění stínu před ostrým sluncem, ale také před deště a větrem. Odolají náporu větru o rychlosti 117 km/h. Výroba probíhá na míru, stačí zadat vámi potřebné rozměry.

Střecha je stahovací a tvořena třívrstvým PVC, které je zpevněné hliníkovými profily. Má velkou odolnost, je 100 % nepromokavá. Ovládání funguje prostřednictvím motorku na dálkové ovládání (ručně nelze) Jestliže nechcete zastřešení používat, stačí stisknout tlačítko a PVC se schová pod malou stříšku. Díky tomu vám nebude ve složeném stavu v interiéru stínit, což je přínosné především v zimě, kdy je všeobecně málo světla. Zároveň je PVC chráněno před sněhem, kroupami i nečistotami.

Použití téměř kdekoli

Zastřešení terasy formou hliníkové pergoly vám umožní trávit čas na terase téměř po celý rok. Na jakoukoli variantu zastřešení společnost nabízí záruku po dobu 5 let.

Pergolu lze namontovat do domu se zateplením i do dřevostavby. Limitem ale může být výška kotvení. Pergola má minimální sklon 7 °, který je nutné dodržet.

V nabídce ATYPY je také bioklimatická pergola, která umožňuje skvělou cirkulaci vzduchu. Díky tomu vám nebude horko ani v parných dnech bez vánku. Pokud začne pršet, velmi rychle se střecha stane dokonale těsnící a nepropustí ani kapku vody.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

DEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

Betonové ploty – nejlepší forma oplocení pozemku Existuje několik výhod betonových plotů: Pokud jsou betonové ploty správně postaveny a udržovány, poskytují...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img