- Reklama -aktuálně
Pátek, 19 května, 2023
- Reklama -aktuálně
Rady a NávodyDEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

DEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

Betonové ploty – nejlepší forma oplocení pozemku

Existuje několik výhod betonových plotů:

Pokud jsou betonové ploty správně postaveny a udržovány, poskytují vysokou trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Betonové ploty nevyžadují žádnou údržbu a nepotřebují žádné ošetření, natírání nebo další zásahy, což vám ušetří jak čas, tak peníze.

Betonové ploty jsou schopny odolávat různým druhům poškození, jako jsou například oděrky či trhliny. Kromě toho jsou také schopny odolat ohni a voda je nerozpustí. Dále poskytují soukromí a zajišťují bezpečnost, jelikož jsou vysoké a neprůchodné pro lidi a zvířata, čímž chrání Váš pozemek.

Betonové ploty jsou k dostání v široké škále dekorů a barev, takže si majitelé mohou vybrat design, který nejlépe odpovídá jejich stylu a vkusu. Jsou také snadno dostupné a vyrábí se v různých velikostech, což usnadňuje jejich instalaci. Navíc jsou v porovnání s jinými materiály na ploty, jako jsou dřevo nebo kov, poměrně cenově dostupné.

DEKOR BETON s.r.o. je společnost, která se věnuje výrobě, prodeji a instalaci betonových plotů. Naším hlavním produktem je modulární systém betonových plotů, který je k dispozici v mnoha moderních designech a barevných odstínech. Cílem společnosti je vyrábět betonové ploty s vysokou kvalitou a estetickým designem za přijatelné ceny. Výroba zahrnuje různé typy betonových plotů, včetně jednostranných, plotů s otiskem na zadní straně a plnohodnotného oboustranného systému STEIN, který je vyroben z litého betonu a napodobuje přirozený kámen. STEIN je 100% oboustranný a dekor kamene je na obou stranách stejný.

Naše společnost se specializuje na výrobu betonových plotů, které slouží jako ochrana a zabezpečení pro různé typy nemovitostí, od rodinných domů až po průmyslové areály. Snažíme se vytvořit betonový plot, který není jen funkční, ale také esteticky pěkný a harmonizující s okolní architekturou. Nabízíme širokou paletu dekorů a barev, aby si naši zákazníci mohli vybrat ten správný pro jejich potřeby. Navíc mohou být naše betonové ploty doplněny o různé typy výplní, jako jsou dřevěné nebo kovové prvky.

Betonové skládané ploty mají jako hlavní výhodu snadnou a rychlou montáž, nižší cenu v porovnání se zděnými ploty a dlouhou životnost bez nutnosti údržby. Kromě výroby a prodeje betonových plotů poskytujeme i jejich kompletní montáž po celém území České republiky. Pokud si zákazník přeje, spočítáme potřebný materiál pro stavbu plotu a provedeme zaměření na místě pro složitější tvarování pozemků. Dále nabízíme možnost dopravy materiálu na místo stavby a jeho složení s pomocí hydraulické ruky.

Srdečně vás zveme navštívit náš výrobní areál v Klamoši u Chlumce nad Cidlinou, kde si můžete prohlédnout naši výstavku. Zde najdete široký výběr dekorů a barevných odstínů betonových plotů, které vyrábíme. Naše betonové ploty jsou k dispozici v mnoha prodejnách stavebnin po celé České republice.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper