- Reklama -aktuálně
Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -aktuálně

Pro svou domácnost si vyberte nábytek, s jehož kvalitou budete vysoce spokojeni

Redakce doporučuje

Rádi byste provedli změnu nábytkového vybavení ve své domácnosti, nemůžete však v nabídce všemožného nábytku najít ten, který by splňoval vysoké požadavky nejen na vzhled, ale také na kvalitu? Nábytek z masivu je historicky nejvyhledávanějším nábytkem pro výbavu domácnosti. Nejen že je krásný také díky kresbám dřeva. Toto dřevo, ze kterého byly dříve vyráběny bitevní lodě, je velmi pevné. Budete-li se o takový nábytek s láskou starat, odvděčí se vám svou dlouhou životností.

Vyrobeno v česku

V internetovém obchodě Nábytek z dubu nenajdete nic jiného, než kvalitní, ručně vyráběný dubový nábytek. Nabízí výbavu do celé domácnosti, ať už hledáte skříně, komody nebo například jídelní stůl.

Nejoblíbenější komody masiv dub, které jsou dostupné, si můžete pořídit s mnoha šuplíky, případně je kombinovat s úložným prostorem v podobě policového systému. Jejich rozměry je možné mírně přizpůsobovat vámi dostupným rozměrům. Kromě nich si můžete vybrat také z několika barevných odstínů. Výhodou komod je, že se hodí do více místností, ve kterých je potřeba něco uschovat. Skvěle je využijete v ložnici, kde budou sloužit například pro úschovu ložního prádla, osušek, spodního prádla nebo oblečení, ale také na chodbě, kde je fajn mít možnost odložit šály, rukavice nebo čepice.

Dalším, neméně oblíbeným kusem nábytku, je jídelní stůl masiv dub. Hodí se pro více početné rodiny, pohostit u něj je možné až 6 osob a na jeho pevnost se budete moci 100% spolehnout. Jeho nohy jsou slepeny ze 3 částí dřeva a prostupují do desky stolu, díky tomu se nehne ani o milimetr. O jeho sestavení se navíc postarají profesionálové, vám bude jídelní stůl masiv dodán v celku.

Neváhejte a vybírejte také další nábytek, který při správné péči vydrží dlouhá léta. Jaká péče by to ale měla být? Minimálně jednou týdně stírejte z nábytku prach bavlněným hadříkem, minimálně jednou za rok jej natřete vhodným olejem nebo voskem.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

DEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

Betonové ploty – nejlepší forma oplocení pozemku Existuje několik výhod betonových plotů: Pokud jsou betonové ploty správně postaveny a udržovány, poskytují...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img