- Reklama -aktuálně
Pátek, 19 května, 2023
- Reklama -aktuálně

Mnohá okna lze opravit, není potřeba kupovat hned nová. Víte, kde vám pomohou?

Redakce doporučuje

Pokud bydlíte nebo vlastníte nemovitost v Praze a středních Čechách, pak vám mohou přijít vhod služby společnosti Správa oken, s.r.o. Jde o zavedenou a léty prověřenou firmu, která se zaměřuje na opravy oken. Právě díky ní můžete ušetřit nejen za koupi nového okna, ale i za vytápění, když budou vaše stávající okna těsnit tak, jak mají.

Poptejte opravu oken i dveří

Každodenně někdo z nás zjistí, že se mu pokazilo okno, nebo jej nějakým způsobem poškodí. Není divu, když denně větráme i několikrát. Tady vám zajistí profesionální opravu oken a dveří, vymění staré a nefunkční těsnění za nové a kvalitní těsnění do drážky.

Postarají se o vaše okna kompletně – opraví poškozené části obvodových kování dle typu výrobce, zajistí rámové díly, vymezí skla v křídlech u oken a dveří nebo vymění žaluzie.

Dokonce mají bohaté zkušenosti i se stínicí technikou. Na venkovní stínění v podobě předokenních žaluzií, venkovních nebo screenových rolet či zastřešení markýzou dle vašeho přání, vám nezávazně připraví cenovou nabídku. Stačí vyplnit krátký a přehledný formulář a obratem se s vámi spoji jednatel firmy, abyste si domluvili osobní schůzku a zaměření.

Žaluzie, na které je spolehnutí

Mnozí z nás používají žaluzie do oken. Ať už chcete své první žaluzie, nebo si přejete nahradit novými ty stávající, vybírat můžete z velké palety barev lamel i profilů celostínící nebo standardní varianty. Žaluzie dle vašeho zadání vám vyrobí a doručí až domů do 14 dnů. Cena žaluzií se odvíjí dle metráže.

Pokud máte děti, hodit se vám může spojka řetízku žaluzie, která zajišťuje vyšší bezpečnost před uškrcením se na řetízku. Pokud je na řetízek vyvinuta vyšší síla než 6 kg, spojka řetízek rozpojí.

Více informací o možnosti oprav i koupi žaluzií a stínicí techniky najdete na spravaoken.cz.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

DEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

Betonové ploty – nejlepší forma oplocení pozemku Existuje několik výhod betonových plotů: Pokud jsou betonové ploty správně postaveny a udržovány, poskytují...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img