- Reklama -aktuálně
Pátek, 19 května, 2023
- Reklama -aktuálně
Rady a NávodyZářivě čisté nádobí i myčka? Ukážeme vám, jak na to

Zářivě čisté nádobí i myčka? Ukážeme vám, jak na to

O tom, že myčka nádobí patří mezi nejefektivnější pomocníky domácnosti, není třeba dlouze hovořit. Víte ale o tom, že aby fungovala na 100 % a nádobí bylo vždy zářivě čisté, je mimořádně důležité se o ni pravidelně a zodpovědně starat. Právě na to slouží účinné čisticí doplňky, které dopřejí myčce nádobí neustálou svěžest a čistotu. Oblíbená značka Somat představuje vylepšená aditiva Duo Power Experts se silou dvou účinných benefitů. Jejich výsledkem je důkladné čištění myčky nádobí a tím i zachování její funkčnosti a dobrého výkonu.

Říká se, že pokud máte v domácnosti měkkou vodu, sůl do myčky nádobí nepotřebujete. Nenechte se zmýlit. I přes to, že myjete nádobí kvalitním přípravkem nebo tabletami do myčky, díky speciální soli vhodné do myčky nádobí jí přidáte pár roků funkčnosti navíc. I přes to, že každá myčka si dávkuje potřebné množství soli podle dopředu nastavené tvrdosti vody, nezapomínejte na pravidelnou kontrolu, zda je jí v zásobníku stále k dispozici dostatečné množství. Z dlouhodobého hlediska vám myčka nádobí určitě poděkuje. Speciálně vyvinutá Somat sůl do myčky nádobí, díky svému složení, chrání každou myčku před škodlivým vodním kamenem, změkčuje vodu a tím jí zabezpečuje dlouhodobě lepší výkon.

Průběžnou čistotu myčky nádobí zajistíte díky přípravku Somat čistič myčky ve formě tablet. Tento jedinečný čisticí prostředek s dvojitou silou odstraní vodní kámen, usazeniny a mastnotu i na těžko dostupných místech, a to už během běžného cyklu mytí. Jeho vylepšená receptura účinně bojuje proti zápachu a dodává svěží vůni. Stačí jednou za měsíc vložit na dno naplněné myčky, k tomu už jen přidat tabletu na mytí nádobí a spustit mycí cyklus. Šetříte tím energii, čas i peníze. Kromě vylepšené receptury je plastová část obalu vyrobená ze 100% recyklovaného plastu. Somat čistič myčky v tabletách na průběžné udržování čisté myčky najdete ve dvou variantách – Anti-Grease (červený) a Anti-Limescale (modrý). Tablety používejte jednou měsíčně, přičemž je vložte do vnitřního prostoru myčky k běžnému čisticímu prostředku a spusťte myčku nádobí jako obvykle. Jednou za tři měsíce však dopřejte myčce intenzivnější očistu.

Nejdůkladnější očistu myčce zabezpečí Somat intenzivní čistič myčky nádobí v tekuté formě. Mastnota, nežádoucí zápach, vodní kámen a usazené nečistoty hluboko uvnitř vaší myčky už nemají šanci. Prostředek je doporučené používat jednou za tři měsíce.

Krásně se leskne a rychle uschne

Nikoho netěší zaschnuté kapky na umytém nádobí, které jste právě vytáhli z myčky. Abyste se této situaci vyhnuli, přidejte do myčky leštidlo na nádobí, které zabezpečí dokonale lesknoucí se nádobí a dodá myčce příjemnou vůni. Somat leštidlo Lemon & Lime 2v1 zanechá vaše nádobí nejen dokonale čisté, ale i zářivě lesklé. Kromě toho s efektem rychlého schnutí zamezuje vzniku zaschnutých kapek vody, a tak umyté nádobí nemusíte po vyjmutí z myčky ručně leštit.

Voňavá myčka

Zápach po otevření myčky může znepříjemnit pocit z čerstvě umytého nádobí. Nezapomeňte z nádobí před vložením do myčky odstranit všechny zbytky jídla a správně ho do myčky naskládat. Stříkací ramena musí mít volný pohyb a trysky nesmí být ucpané. Zápach může způsobit i dlouhá přestávka mezi mycími cykly. Vyzkoušejte osvěžovač Somat Deo Perls, který myčce nádobí zajistí citrusovou vůni, dlouhotrvající svěžest a neutralizaci nepříjemných pachů v jednom, ať už během mycích cyklů nebo mezi nimi.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper