- Reklama -aktuálně
Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -aktuálně
Rady a NávodyKrycí plachty v mnoha rozměrech pro zakrytí téměř čehokoliv

Krycí plachty v mnoha rozměrech pro zakrytí téměř čehokoliv

S přicházejícím podzimem nastává čas, kdy je nutné zazimovat různé stroje, skrýt dětské pískoviště nebo zahradní nábytek před nepříznivými povětrnostními podmínkami a také mrazem. Ideálním, snadným a rychlým řešením je využití zakrývacích plachet. Ty je možné využít pro mnoho dalších účelů.

K čemu je možné využít zakrývací plachty

Topíte dřevem? Pak je možné, že jeho zásoby skladujete na zahradě nebo složené podél domu, částečně kryté střechou. Pokud jej však chcete skrýt 100%, tak, aby na něj v průběhu zimy střídavě nepršelo a nesněžilo, zakrývací plachta je spolehlivým prostředkem k tomu, jak dřevo ochránit.

Dále je možné využít ji pro zakrytí bazénu, který v zimě nebudete používat, stejně tak dětské pískoviště, kde se budou děti chtít na jaře zase hrát a vy díky zakrývací plachtě předejdete větší revitalizaci. V neposlední řadě je krycí plachtu možné využít pro zakrytí stavebního materiálu.

Vlastnosti krycích plachet

Krycí plachty jsou kvalitní a vysoce odolné díky kašírovanému polyetylenu, ze kterého jsou vyrobeny. Použitý materiál chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, disponuje tepelnou stálostí od -40°C do 60°C. Krycí plachty jsou samozřejmě nepromokavé a vydrží dlouhé roky.

Krycí plachta má po celém svém obvodu kovová oka, pomocí kterých je možné s plachtou pohodlně manipulovat a také ji upevnit, aby se nijak nehýbala a chránila tak, jak je potřebné. Pro zajištění a podporu dlouhé životnosti plachty, je materiál v okrajích s kovovými oky zdvojen.

Výroba na míru

Krycí plachty jsou dostupné v různých barvách a velikostech. Pokud však nenajdete rozměr, který vám vyhovuje, je možné na základě vašeho požadavku vyrobit plachtu na míru. Zakrývací plachta na míru je následně přizpůsobena pro vaše potřeby a pro konkrétní využití a to i ve vhodné barevné variantě.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper