- Reklama -aktuálně
Pátek, 19 května, 2023
- Reklama -aktuálně

Jak vybrat dětské komody s ohledem na věk ratolestí?

Redakce doporučuje

V každé místnosti domu či bytu bychom měli mít nábytek, který přesně plní funkce, k němuž jej potřebujeme. Stejně tak by ale měl být zaměřen na jeho obyvatele. Zvláště tedy, pokud je o děti. Jiné potřeby mají malé a jiné děti v pubertě. Právě dětský nábytek se potřebám dětí různého věku může uzpůsobit, stačí vhodně vybrat. 

Kupříkladu na signal-nabytek.cz můžete koupit dětský nábytek jednobarevný, jednoduchý, který se skvěle kombinuje k barevným prvkům, a vybavení dětského pokojíku, nebo pestrobarevný, jež dětský pokoj rozzáří a podtrhne i to, jestli je v pokojíčku holčička nebo kluk.

Komody, do nichž se dětem skvěle ukládají věci

Pokud se podíváme na dětské komody, velmi rychle zjistíme, že mají nesporné výhody především v tom, že se dětem snadno a rychle otvírají. Zvláště pokud se rozhodneme pro šuplíkové komody. Otevřít zásuvku zvládnou už dvouleté děti, a tak si mohou uklidit hračky, naházet do šuplíku kostky nebo zde uložit oblíbená leporela.

Šuplíkové dětské komody mají rády i větší děti. Lehce si uklidí oblečení, které jim ze zásuvek nevypadává ani v případě, že se jim nedaří složit jej do úhledných komínků. Na rozdíl od klasických skříněk s poličkami je oblečení uklízet doslova hračka. 

Mezi dětskými komodami na signal-nabytek.cz najdete i praktický box PABIS v bílé a šedé barvě. Do něho si děti také lehce uloží spoustu hraček nebo jiných věcí. Horní část se stěnami slouží jako přídavná police. Hrany jsou zkosené, aby byly pro děti bezpečné. 

Využijte slevy, které vám ušetří spoustu peněz

Signal-nabytek.cz nabízí právě teď dětský nábytek mnoha druhů se slevou 50 % z původní ceny. Navíc vás čeká doprava zdarma, takže se k vám zboží dostane bez nutnosti zaplatit cokoli navíc. 

Podívejte se sami na bohatou nabídku dětských komod i dalšího dětského nábytku. Budete spokojeni vy i vaše děti.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

DEKOR BETON – výroba a montáž betonových plotů

Betonové ploty – nejlepší forma oplocení pozemku Existuje několik výhod betonových plotů: Pokud jsou betonové ploty správně postaveny a udržovány, poskytují...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img