- Reklama -aktuálně
Pátek, 10 září, 2021
- Reklama -aktuálně

Moderní pomocníci v domácnosti: Jak usnadnit život technologiemi?

Redakce doporučuje

Pravděpodobně již neexistuje člověk, který nepřišel do styku s moderními technologiemi a nevyzkoušel si žádné smart zařízení. Mít inteligentní domácnost už neznamená mít jen televizi s vysokým rozlišením nebo speciálními efekty.

Dnes si můžeme zjednodušit život doma různými způsoby. Přibližovat se k dnešnímu „hi-tech“ trendu jsme se začali v úvodu 20. století.

Stále více se dnes funkčnosti zařízení, dokonce i nábytku, přizpůsobuje i jejich design. Pro hi-tech styl jsou v designu typické právě vlastnosti jako funkčnost, spolehlivost a minimalistický vzhled.

Inteligentních domácností přibývá

Podle analytického portálu IHS Markit v roce 2016 přibylo v domácnostech po celém světě více než 80 milionů smart zařízení, což představuje oproti roku 2015 nárůst o 65 procent. Jejich popularita rok od roku roste.

Pokud však plánujeme domácnost kompletně vybavenou inteligentními zařízeními, je třeba si nejprve pořídit centrální jednotku s podporou některého z univerzálních protokolů, jako jsou například ZigBee, Z-Wawe nebo Apple HomeKit.

Výhodou je možnost dalšího rozšiřování inteligentní domácnosti a přidávání dalších smart zařízení.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Znáte škůdce vašich malin a ostružin?

Krasoň ostružinový není nový ovocný druh ani odrůda, ale rozšířený škůdce malin, ostružin (ostružin) a malinoostružín. Poškození výhonků, které...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img